Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubas "DRAUGYSTĖ"
Justiniškių g.70-65, LT-05239 Vilnius

tel/fax.(8-5) 2128409; el.paštas. nskdraugyste@nskdraugyste.lt

 

DARBO SU KLIENTAIS LAIKAS:

I-V - 10.00-18.00

 

AB SEB Bankas

Sąskaita LT297044060001094221

Kodas 70440

 

 

 

 

2 %

Header
Header
Klubo istorija0 0


2015 metų gruodžio 26 dieną sukako 30 metų, kai buvo pradėtas oficialusis neįgaliųjų sportas

Respublikos invalidų sporto klubas “Draugystė” buvo įkurtas 1985 m. gruodžio 26 dieną, o 1992 metais įkūrus Lietuvos invalidų sporto federaciją tapo Vilniaus miesto klubu, kuris vienija miesto gyventojus, turinčius įvairią fizinę negalią – žmonės judančius invalido vežimėliu, amputantus, sergančius cerebriniu paralyžiumi. Tai neįgalieji, kurie negali savarankiškai judėti, dirbti fizinį ar intelektualinį darbą ir kiti. Visus juos jungia noras būti kartu ir maksimaliai integruotis į sveikųjų žmonių visuomenę. Šiuo metu klube yra 144( DĖMESIO!!!-3 METUS IŠ EILĖS NESUMOKĖJUS NARIO MOKESČIO NARYSTĖ SUSTABDOMA) nariai, kurie užsiiminėja įvairiomis sporto šakomis – krepšiniu (invalido vežimėliuose), stalo tenisu, orientavimosi sportu, šaškėmis, šachmatais, lengvaja atletika, bilijardu, boccia, peilio sportiniu svaidymu, šaudymu iš lanko. Klube veikia viešasis interneto centras aljansas “Langas į ateitį”. "Draugystė" savo veiklą vykdo ir kaip dienos užimtumo, bendruomenės susibūrimo centras.

Klubo nariai dalyvaudami miesto, respublikos, tarptautiniuose, pasaulio čempionatuose, turnyruose, varžybose yra pasiekę aukštų rezultatų. O krepšinio (vežimėliuose) komanda yra vienintelė Vilniuje.

Galbūt, sportas daugelio supratimu ir nėra būtinybė, bet daugumai neįgaliųjų tai yra viena iš sveikatos stiprinimo ir palaikymo priemonių, ypač kai jie dėl savo fizinio pajėgumo tik tuo ir tegali užsiimti, tik taip praleisti savo gyvenimo laiką ir tai, tik savanorių pagalbininkų padedami.

 


2015 Visos teisės saugomos
@ Penki kontinentai