tel/fax.(8-5) 2128409; el.paštas. nskdraugyste@nskdraugyste.lt

2 %

Header
Header
NAUJIENOS0 0

2007 m. rugsėjo mėn. Airijos sostinėje Dubline vykusiose Europos neįgaliųjų krepšinio (vežimėliuose) pirmenybių C diviziono varžybose sėkmingai žaidusi Lietuvos rinktinė patyrė tik vieną pralaimėjimą, užėmė antrąją vietą ir iškovojo kelialapį į aukštesnio rango B divizioną. Dubline Lietuvai atstovavo 12 žaidėjų iš 5 klubų. Net 4 krepšinio komandos nariai buvo iš mūsų klubo: Anatolij Seniut, Dmitrij Voronov, Aleksandras Suchora ir Mindaugas Komka. Šiame turnyre dalyvavusios 8 komandos pirmajame etape buvo suskirstytos į dvi vienodo lygio atrankos grupes. Lietuvos sportininkai solidžiais taškų skirtumais įveikė visus 3 savo varžovus: graikus nugalėjo 68:47, latvius - 62:49, o prieš šių varžybų šeimininkus airius laimėjo 58:43. Rezultatu 71:59 laimėta ir pusfinalio dvikova su suomiais. Tik finale teko pripažinti portugalų pranašumą. Pastarieji laimėjo 69:60.