Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubas "DRAUGYSTĖ"
Justiniškių g.70-65, LT-05239 Vilnius

tel/fax.(8-5) 2128409; el.paštas. nskdraugyste@nskdraugyste.lt

 

DARBO SU KLIENTAIS LAIKAS:

I-V - 10.00-18.00

 

AB SEB Bankas

Sąskaita LT297044060001094221

Kodas 70440

 

 

 

 

2 %

Header
Header
Tikroji „Krepšinio Galia“: „Kažkur Matytų“ ir „Draugystės“ rungtynės vežimėliuose0 0
2017 metų vasario 8 dieną pirmą kartą per visą Lietuvos neįgaliųjų krepšinio vežimėliuose istoriją Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubo „DRAUGYSTĖ“ krepšinio vežimėliuose komanda pasirodė „Siemens“ arenoje, tokiai didelei žiūrovų auditorijai.

http://www.skm.lt/naujienos/skm-naujienos/n/tikroji-krepsinio-galia-kazkur-matytu-ir-draugystes-rungtynes-vezimeliuose-2850/

Tikroji „Krepšinio Galia“: „Kažkur Matytų“ ir „Draugystės“ rungtynės vežimėliuose

 2017 02 09 SKM.lt

Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

Šią savaitę „Siemens“ arenoje dėjosi ne visai geri, geri ir labai geri dalykai. Geras dalykas – „Lietuvos ryto“ pergalė prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą. Nelabai geras – šios pergalės „Lietuvos rytui“ patekti į kitą „Euro Cup“ etapą nepakako. Labai geras – prieš šias rungtynes ir per ilgąją jų pertrauką draugiškose rungtynėse susitiko neįgaliųjų krepšinio komanda „Draugystė“ ir matytų vyrų komanda „Kažkur Matyti“.

Vežimėliuose vykusias rungtynes 99:11 laimėjo „Draugystė“. Kitaip ir būti negalėjo net ir žinant, kad „Kažkur Matyti“ – ambicingi vyrai. Belieka džiaugtis, jog pirmą kartą įsėdę į vežimėlius „Kažkur Matyti“ sugebėjo pelnyti taškų ir net pataikyti tritaškį.

„Žinant, kad vežimėliuose sėdi pirmą kartą, varžovai atrodo visai neblogai. Bet norint pasiekti aukštesnį lygį, reikia mažiausiai poros metų treniruočių,“- įpusėjus rungtynėms komentavo vienas „Draugystės“ lyderių Mažvydas Butkevičius.

Pauliaus Ambrazevičiaus nuomonė apie „atrodymą visai neblogai“ buvo šiek tiek kitokia. „Jei norime žaisti lygiai su „Draugyste“, turėtume pastatyti penkis mūsiškius puolime, penkis gynyboje ir dar du per vidurį,“- juokėsi humoristas.

Paulius buvo teisus, nes 5 minučių atkarpą trečiajame ketvirtyje „Draugystė“ pradėjo spaudimu, kuomet „Kažkur Matytus“ taip suvyniojo, kad šie nei karto nepersivarė kamuolio per centro liniją, o į savo krepšį prasileido apie 25 taškus.

Krepšiniui vežimėliuose reikia bicepsų, smegenų, įgūdžių ir pirštinių. Tokias išvadas po rungtynių padarė „Kažkur Matyti“, kurių gretose žaidė Jonas Nainys, Benediktas Vanagas, Paulius Ambrazevičius, Rytis Vyšniauskas, Ervinas Kvitkauskas, Timūras Augucevičius, Andrius Čerškus, Justinas Daugėla, Petras Daunys, Haroldas Zenkovas, Dainius Novickas, Gedas Saročka ir Karolis Tiškevičius.

Krepšinio vežimėliuose pamokas jiems išrašė Nerijus Venckus, Mažvydas Butkevičius, Algis Kojis, Andrej Karenik, Romualdas Darulis, Olegas Stočkus, Anatolij Seniut, Vytautas Balsys ir Antanas Račkauskas.

„Draugystės“ ir „Kažkur Matytų“ rungtynės – projekto „Krepšinio Galia“ dalis. Už paramą šioms rungtynėms „Krepšinio Galia“ dėkoja įmonei „GEALAN“. 

 

Daugiau nuotraukų:

 http://www.sportas.info/galleries/6345.html

http://www.15min.lt/24sek/galerija/krepsinio-vezimeliuose-rungtynese-susitiko-vilniaus-komanda-draugyste-ir-is-sou-verslo-zmoniu-sudaryta-komanda-kazkur-matyti-112348#galerija/112348/2783308

https://www.facebook.com/pg/kazkurmatyti/photos/?tab=album&album_id=1308575132534363


2015 Visos teisės saugomos
@ Penki kontinentai