tel/fax.(8-5) 2128409; el.paštas. nskdraugyste@nskdraugyste.lt

2 %

Header
Header
Lietuvos krepšinio vežimėliuose rinktinės pergalė0 0

Lietuvos krepšinio vežimėliuose rinktinė, kurios sudėtyje žaidė ir trys Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubo “DRAUGYSTĖ” krepšinio komandos nariai: Nerijus Venckus, Mažvydas Butkevičius ir Anatolij Seniut Europos krepšinio vežimėliuose B diviziono čempionate iškovojo sidabro medalius ir kelialapį į A divizioną 2017 metais. NSDUK „DRAUGYSTĖ“ komandos narius treniruoja Lietuvos nusipelnęs treneris Gintaras Razutis.

Tai aukščiausias mūsų šalies neįgaliųjų krepšinio vežimėliuose rinktinės pasiekimas per visą istoriją. Čempionatas vyko Bosnijos ir Hercogovinos, Sarajevo mieste š.m. liepos 9-18 dienomis. Jame iš viso dalyvavo 10 komandų. Lietuvos rinktinė A grupėje užėmė pirmąją vietą. Lietuviai 50:72 įveikė Portugalijos komandą, 59-53 – Bosnijos ir Hercogovinos, 69:54 – Latvijos ir 50-61 nusileido Austrijos komandai Pusfinalyje 59:52 nugalėjo B grupėje antrą vietą užėmusią Rusijos komandą. Kovoje dėl pirmosios vietos lietuviai susitiko su Prancūzijos sportininkais. Bendroje turnyro lentelėje komandos išsidėstė taip: pirmoje vietoje - Prancūzijos, antroje - Lietuvos, trečioje – Bosnijos ir Hercogovinos, toliau Rusijos, Latvijos, Kroatijos, Austrijos, Slovėnijos, Portugalijos, Airijos sportininkai. Pirmą (Pranzūzijos) ir antrą (Lietuvos) vietą iškovoję komandos pereina žaisti į aukštesnę lygį-A divizioną, o 9 (Portugalijos) ir 10 (Airijos) vietą iškovoję komandos iškrenta į C divizioną.