Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubas "DRAUGYSTĖ"
Justiniškių g.70-65, LT-05239 Vilnius

tel/fax.(8-5) 2128409; el.paštas. nskdraugyste@nskdraugyste.lt

 

DARBO SU KLIENTAIS LAIKAS:

I-V - 10.00-18.00

 

AB SEB Bankas

Sąskaita LT297044060001094221

Kodas 70440

 

 

 

 

2 %

Header
Header
DĖMESIO !!!0 0

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu ir 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizaciniu komitetu bei Lietuvos krepšinio federacija kviečia sunkią judėjimo negalią turinčius žmones (judančius vežimėlio pagalba) dalyvauti konkurse, kurio metu bus atrinkta 380 laimingųjų (190 neįgaliųjų ir 190 juos lydinčiųjų), galėsiančių stebėti rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje bei Klaipėdoje vyksiančias Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes.

Tokią negalios formą turintys žmonės, norintys dalyvauti šiame konkurse ir laimėti bilietus į „Eurobasket 2011“ rungtynes, turės užpildyti anketą ir atsakyti į joje pateiktus klausimus apie šiais metais vyksiantį Europos krepšinio čempionatą, krepšinio istoriją, žinomus sportininkus, neįgaliųjų sporto žaidynes ir kitas sporto aktualijas.

Konkursas, kuriame dalyvauti gali tik sunkią judėjimo negalią turintys žmonės ir kurio metu bus atrinkta 380 laimingųjų (neįgaliųjų ir juos lydinčiųjų), truks keturias savaites. Tiek laiko bus galima pildyti anketas ir teikti konkurso organizatoriams. Specialiai sudaryta komisija atrinks teisingai užpildytas anketas. Jei jų bus daugiau nei numatyta bilietų, šios anketos dalyvaus burtų traukime, kuris būtų organizuojamas SADM rugpjūčio viduryje. Taigi tik teisingai atsakiusieji į visus klausimus galės toliau varžytis dėl prizų – bilietų į Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes.

Burtų keliu atrinktiems konkurso laimėtojams bus išdalinti bilietai į Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes Vilniuje (60 bilietų), Kaune (70 bilietų), Panevėžyje (100), Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje (po 50 bilietų).

Įvertinus tai, kad norinčiųjų stebėti Europos krepšinio pirmenybių pasirodymus netrūksta, o priešingai – yra daugiau nei galima skirti bilietų, nuspręsta organizuoti atranką. Taigi šiuo konkursu siekiama atrinkti labiausiai motyvuotus negalią turinčius žmones, kurie yra krepšinio aistruoliai, besidomintys ne tik šia sporto šaka, bet ir kitomis sporto aktualijomis, bei kurie su malonumu patys stebėtų krepšinio rungtynes, užuot savo laimėjimą perleidę kam nors kitam. Konkurso organizatoriai tiki, kad būtent tie, kurie ras laiko užpildyti anketą ir atsakyti į viktorinos klausimus, bus labiausiai motyvuoti ir norintys patekti į „Eurobasket 2011“ rungtynes.

Siekiant išvengti piktnaudžiavimo atvejų, kuomet rungtynes galėtų stebėti ne konkursą laimėję neįgalieji, o kiti, konkurso taisyklėse yra numatyta, kad konkurso organizatoriams susisiekus su laimėtojais (laimėjimo atveju), pastarieji per 5 dienas turės pateikti neįgalumo pažymėjimo kopiją kaip negalią patvirtinantį dokumentą. To nepadarius, bilietai nebus skiriami, o bus traukiami kiti laimėtojai.

Norintieji užpildyti anketą ją gali rasti SADM bei NDT interneto svetainėse www.socmin.lt  ir www.ndt.lt  arba adresu http://apklausa.unriis.lt/index.html  

Konkursas truks nuo liepos 1 iki rugpjūčio 1 d. Specialiai šiam konkursui sudarytos komisijos darbas truks savaitę, o laimėtojai, kurie galės stebėti čempionato rungtynes, turėtų paaiškėti rugpjūčio mėnesio viduryje.

Šį konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Neįgaliųjų reikalų departamentas. Konkurso partneriai – 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinis komitetas ir Lietuvos krepšinio federacija.

Praėjusiais metais SADM pasirašė bendradarbiavimo sutartį su 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizaciniu komitetu ir Lietuvos krepšinio federacija, pagal kurią yra organizuojami socialiniai projektai ir įvairios socialinės iniciatyvos, skatinančios atkreipti dėmesį į socialines problemas, ugdyti pilietinę savimonę, skatinti domėjimąsi sportu. Praėjusiais metais bendradarbiaujant buvo surengta socialinė akcija „Smurtui prieš vaikus – NE!“, kurioje žinomi krepšininkai pozavo nuotraukoms su vaikais ir kvietė visuomenę prisidėti sprendžiant smurto prieš vaikus problemas.

Norėdami dalyvauti konkurse spauskite: http://apklausa.unriis.lt/index.html   


Daugiau informacijos apie konkursą:
Neįgaliųjų reikalų departamento Informavimo ir bendrųjų reikalų skyrius, tel. 2394425, el. paštas agne.martinaityte@ndt.lt  

Kontaktai žiniasklaidai:
SADM Ryšių su visuomene skyrius, tel. 266 4235, 266 8122, 2664258, el. paštas info@socmin.lt


2015 Visos teisės saugomos
@ Penki kontinentai